JAK TO MÁŠ TY?

„Já jsem se rozhodla dát sebe na první místo.“

Možná to znáš, snažíš se skloubit rodinný a pracovní život, být dobrá máma, partnerka, dcera a mít i chvíle pro sebe a své zájmy. Domácnost má svůj řád, všichni jsou spokojení (relativně). Ale v tom každodenním životním shonu často zapomínáš na sebe. Měla jsem to stejně. A nebylo mi v tom dobře. Tak jsem se rozhodla to změnit.

Kdo jsem? Pojďme se poznat!

Mám ráda život, lidi, zábavu a smích. Jsem trošku rebel a hodně klaun. Miluju jídlo, filmy, hudbu, sport, cestování, povídání i naslouchání. Mám úžasnou dceru a 2 pejsky. Věřím v lásku, dobré vztahy a nenáhodné náhody.

Věnuji se osobnímu rozvoji, obklopuji se inspirativními lidmi a poslouchám jejich příběhy. Říkají, že moje energie je nakažlivá. Úsměv je mojí součástí a velmi ráda ho rozdávám na všechny strany.

Když na mě přijdou strachy a chmury, přijmu je, zpracuji a pošlu do p*dele (pardon).  Neberu se tak vážně 🙂

Už mi lásko není 20 let...

A proto jsem se rozhodla začít se o sebe víc starat. Už 5 let jsem hrdou ambasadorkou kosmetické značky, která se zaměřuje na krásu a péči o pleť. Původně jsem se stala součástí této společnosti jen z důvodu věnovat důslednější péči svému zevnějšku. Velmi brzy ale nastal wau efekt, kterého si všimlo i okolí a já začala své zkušenosti šířit mezi zákaznice, které se díky tomu cítily sebevědomější, stejně jako já na začátku. Ráda i s tebou posdílím své znalosti v péči o pleť a jak zářit.

S blížící se padesátkou jsem chtěla péči o sebe podpořit i vnitřně. Navíc se objevily bolesti zad a kolen. Vybrala jsem si kolagen a našla kvalitního výrobce. Z výsledků jsem byla tak nadšená, že jsem naskočila do další spolupráce a rozjela affiliate program s globálním e-shopem, který nabízí sortiment wellness produktů o tělo.

Moje cesta z vedení Alberta k podnikání

Na plný úvazek jsem byla zaměstnaná na vedoucí pozici v Albertu. V práci mi ale začalo být těsno asi i díky osobnímu rozvoji a já si uvědomila, že mě už tahle práce nenaplňuje a nechci v ní pokračovat. Byla jsem jako křeček v kolečku. Směnný provoz mě ničil, špatně jsem spala. Vyšší moc to zařídila za mě a já jsem po 25 letech strávených na prodejně v různých pozicích skončila.

Chceš to? Chci tě!

V 50-ti zahajuji novou etapu svého života. Ta etapa začíná tím, že jsem se rozhodla podnikat. Můj velký sen je BÝT PÁNEM SVÉHO ČASU!!!

Nikdo v naší rodině nikdy nepodnikal, takže se u mě objevily strachy, jestli to zvládnu, jestli mě podnikání uživí apod. Měla jsem ale štěstí na lidi, které jsem na začátku této cesty potkala, a kteří mi pomohli rozjet moje online podnikání.

Já teď ráda pomůžu i tobě žít šťastnější a svobodnější život.

- Naučím tě pečovat o svoji vnitřní a vnější krásu tak, aby tě to bavilo.

- Naučím tě dát sebe na první místo.

- Vyslechnu si tvůj životní příběh.

- Provedu tě online světem.