***

„Jednou, až potkáš člověka, který ti pomůže už jen tím, že jsi ho potkal, tehdy pochopíš, že některé věci tak prostě měly být a žádné náhody neexistují.“

Před pěti lety jsem vstoupila do světa network marketingu s cílem najít další zdroj příjmů. Začala jsem pomáhat ženám s péčí o jejich vnější krásu. Bylo úžasné sledovat, jak najednou rozkvetly a s jakou chutí si začaly věnovat pozornost.

Před dvěma lety jsem objevila nový úžasný směr - affiliate program s globálním eshopem nabízejícím wellness produkty pro tělo. Jedná se o nový podnikatelský koncept .

Stala jsem se ženou objevující svět online podnikání s touhou být pánem svého času.

Rozhodnutí vyžadovalo odvahu, ale touha po časové flexibilitě byla silnější. Tato příležitost je zde pro každého a záleží jen na nás, zda ji využijeme nebo ne.

Mám velkou podporu v naší podnikatelské partičce, kde si vzájemně pomáháme a jsme si vzájemnou inspirací. Napříč celou komunitou se k sobě chováme s respektem a úctou, což je pro mne velmi důležité! Mám skvělý tým, se kterým jdeme svoji podnikatelskou cestou společně.

Vše je o práci na sobě, vzdělávání a osobním růstu. Je nádherné poslouchat příběhy našich zákazníků, jak jim produkty pomohly zlepšit kvalitu života. Možná to někomu přijde jako klišé, ale kdo žije v duchu "Dej a bude ti dáno", pochopí.

NÁSOB PŘÍJEM, NÁSOB SVOBODU

- Jedná se o nový dynamický podnikatelský koncept, kde podnikatel získá přístup k připravenému eshopu a může začít vydělávat pěkné zisky již od prvních obratů.

- Žádné kvalifikace na určité pozice nejsou nutné a není potřeba je udržovat.

- Tento koncept spojuje to nejlepší z fungujících podnikatelských trendů - eshop, affiliate, franšíza a network marketing.

- Nabízí zcela odlišný přístup a energii ve srovnání s klasickými network marketingovými projekty.

- Celý systém je postaven na vlastním brandingu, místo klasických NWM projektů, kde se propaguje značka společnosti.

- Získáš jedinečný koncept pro budování zákaznické základny a skvělý VIP program, který si zákazníci užívají a zbožňují.

- Zisky z obratů obdržíš okamžitě.

- Jedná se o chytrý a inovativní affiliate program, který zahrnuje i program "Sdílej Lásku", kde si zákazníci mohou sdílet promo kódy.

- Využívá sílu opakované spotřeby a umožňuje násobit zisky a automatizovat obraty.

***

Pokud něco z toho s tebou rezonuje a toužíš po dalším příjmu, jsem tady pro případné dotazy a podrobnější informace.