KOLAGEN Liquid BioCell™

Co do svého těla zasadíš,

to sklidíš.

Jedinečný kolagen se 7 mezinárodními patenty, který přirozeně zrcadlí složení lidské kloubní chrupavky.

MOJE ZKUŠENOSTI

Kolagen mi ovlivnil život více, než jsem původně předpokládala. Zpočátku jsem se o něj zajímala hlavně kvůli zpomalení procesu stárnutí mé pleti. Měla jsem sice pečlivou vnější péči, ale s přibývající moudrostí jsem chtěla podpořit krásu i zevnitř.

Díky mé kamarádce jsem objevila Liquid BioCell, začala jsem ho pravidelně užívat a výsledky mě doslova ohromily. Vrásky se minimalizovaly, pleť začala zářit a dokonce i celulitida ustoupila.

Po půlročním užívání mě přestalo bolet koleno a záda, což jsem si myslela, že už nelze vyřešit, zejména po operaci ploténky a s běžným opotřebením spojeným s věkem. Byla jsem velmi příjemně překvapená, že to šlo vyřešit.

Rozhodla jsem se tedy sdílet své nadšení a navázala spolupráci s dodavatelem. Pojďme se společně podívat na tento zázrak detailněji.

Velký hit zvaný KOLAGEN

Je opravdu nějaký rozdíl mezi nesčetnými kolagenovými produkty na trhu? S tolika protichůdnými informacemi od doplňkových společností, sociálních médií a vysoce profilovaných osobností je stále těžší a těžší vědět, čemu věřit. 

Kolagen je protein, který poskytuje strukturu buňkám a lze jej nalézt téměř v každé části lidského těla, zejména ve zdravé kůži, kloubech a pojivové tkáni. Tělo začne snižovat produkci kolagenu ve 20 letech. Ve skutečnosti ztrácíme každý rok asi 1 % kolagenu, takže ve věku 50 let máme téměř o 30 % méně kolagenu než ve věku 20 let a téměř o 50 % méně kolagenu ve věku 70 let. 

Ztráta kolagenu je vnitřním faktorem číslo jedna, který přispívá k patrným známkám stárnutí.  Jakmile se začne rozpadat, dochází ke vzniku ochablé kůže a vrásek, nepohodlí v kloubech, stresu šlach a vazů a ovlivňuje oči, nehty, vlasy, dásně a dokonce i zdraví trávicího traktu.

LIQUID BIOCELL® JE JEDINEČNÁ GENERACE KOLAGENU

Liquid BioCell® je kolagen typu II, který přesahuje typický hydrolyzovaný hovězí, vepřový nebo mořský kolagen, který se nachází ve většině receptur. Tato oceňovaná matrice z jediného zdroje je přirozeně se vyskytující kombinací vysoce vstřebatelného kolagenu s kyselinou hyaluronovou a chondroitin sulfátem v koncentracích, které zrcadlí složení lidské kloubní chrupavky. Je klinicky prokázáno, že přináší pozoruhodné výhody pro klouby a pro pokožku.

Tato patentovaná složka, podporovaná multipatentovanou technologií Collagen/HA Matrix®, je přirozeně odvozena z kuřecí hrudní chrupavky a je hydrolyzována pomocí patentovaného výrobního procesu Bio-Optimized™ k dosažení ideální mikromolekuly. Výsledkem je přirozeně zvýšená biologická dostupnost. Biologická dostupnost má přímý vliv na to, jak prospěšný doplněk je, protože měří, jak účinně látka vstupuje do oběhového systému těla. Příjem živin nestačí; musí být absorbován, aby se získal jakýkoli přínos, takže biologická dostupnost doplňku může být stejně důležitá, ne-li více, než to, co může tvrdit jeho nutriční označení.

Působí proti přirozenému stárnutí pleti a fotostárnutí zevnitř ven.

Zlepšuje hydrataci, pevnost a pružnost pokožky. Zvyšuje obsah kolagenu v pleti.

Snižuje výskyt hlubokých vrásek a linek, pomáhá zlepšit mikrocirkulaci pokožky a tón pleti.

V klinických studiích na lidech se hladiny kyseliny hyaluronové během 28 dnů zvýšily o 6000 % a redukovaly vrásky zevnitř ven.

Podporuje zdravé vlasy, nehty, dásně a oči.

Snižuje hyaluronidázu, enzym, který způsobuje stárnutí pleti.

DRUHY KOLAGENU

Tady najdeš informace o našich čtyřech typech kolagenů, zacílených na různé oblasti – Sport, Life, Skin a Pure. Pokud potřebuješ poradit při výběru, který by byl nejvhodnější vzhledem ke tvým zdravotním potřebám, neváhej mě kontaktovat. Ráda ti pomůžu najít optimální řešení pro tvůj individuální zdravotní cíl.

Zlepšuje pohyblivost a lubrikaci kloubů i svalový tonus.

Podporuje zdravou chrupavku a pojivovou tkáň.

Snižuje výskyt vrásek, zlepšuje mikrocirkulaci pokožky, hydrataci, tón a pevnost pleti.

Podporuje zachování zdravých vlasů, nehtů, dásní a očí.

Snižuje hyaluronidázu, enzym, který má vliv na stárnutí pokožky.

Příjemná přírodní ovocná příchuť.

Žádný cukr ani sacharidy = nula kalorií.

Poskytuje navíc 17 superpotravin bohatých na fytonutrienty.

Zahrnuje pšeničné ceramidy, zinek, biotin a rostlinné složky
jako např. extrakt ze zeleného čaje a hroznových semen.

Redukuje vrásky zevnitř, zvyšuje obsah kolagenu v pleti.

Odstraňuje suchost, zlepšuje hydrataci, tón a pevnost pleti.

Podporuje zachování zdravých vlasů, nehtů, dásní a očí.

Skvělá ovocná chuť, 10 kalorií na porci, 2 g sacharidů.

Obsahuje navíc aminokyseliny BCAA, L-karnitin a 9 superpotravin bohatých na fytonutrienty.

Podporuje fyzický a duševní výkon.

Podporuje zdravé šlachy, klouby, svaly a vazy, stimuluje obnovu svalových buněk.

NSF Certifikován pro sport, a tedy složení a výrobní proces zaručují čistotu a produkt neobsahuje žádnou z více než 150 zakázaných látek a může být bezpečně užíván profesionálními sportovci.

Skvělá ovocná chuť, 10 kalorií na porci, 2 g sacharidů.

Obohacený o thiamin pro zdravé fungování srdce. Podporuje vitalitu a celkovou pohodu. 

Obsahuje selen = antioxidant, který pomáhá buňkám chránit se před oxidativním stresem a 10 přírodních ovocných ingrediencí pro skvěle vyváženou ovocnou chuť.

Zlepšuje pohyblivost a lubrikaci kloubů i svalový tonus, podporuje zdravou chrupavku a pojivovou tkáň. 

Snižuje výskyt vrásek, zlepšuje mikrocirkulaci pokožky, hydrataci, tón a pevnost pleti. 

Důležitá fakta:

Proč jsou HA a chondroitin sulfát v Liquid BioCell® důležité?

Kyselina hyaluronová je přírodní sloučenina, která se vyskytuje v celém těle a nejčastěji se vyskytuje v očích, kloubech a kůži.  Jeho molekulární struktura mu dává jedinečnou schopnost zadržovat velké množství vody, což ovlivňuje obsah vlhkosti v těle a přímo ovlivňuje výskyt vrásek, jemných linek, suchou pokožku a pevnost pokožky. Je také klíčovou složkou synoviální tekutiny pro dostatečnou lubrikaci kloubů.

Chondroitin sulfát, který se přirozeně vyskytuje v pojivové tkáni, je jedním ze stavebních kamenů chrupavky. Jeho úkolem je pomáhat tlumit klouby a poskytovat elasticitu a odolnost. Chondroitin sulfát podporuje zdraví kloubů, kostí, vazů a šlach pro optimální pohyblivost a může hrát klíčovou roli při aktivnějším životním stylu, jak stárnete.

Zjednodušeně řečeno, Liquid BioCell® se skládá z hydrolyzovaného kolagenu typu II, hlavní složky zdravých kloubů, mladistvé pokožky a pojivové tkáně; kyselina hyaluronová (HA), nezbytná pro hydrataci pokožky, údržbu tkání a mladistvý vzhled; a chondroitin sulfát pro podporu pružnosti a lubrikace kloubů.

Jak se získává kuřecí hrudní chrupavka?

Liquid BioCell® využívá vysoce biologicky dostupnou tekutou formu patentované sternální chrupavky, která je matricí kolagenu, kyseliny hyaluronové a chondroitinu. Pochází z vedlejšího produktu humánně ošetřených kuřat chovaných bez GMO, antibiotik a hormonů na světově nejuznávanějších a nejregulovanějších farmách umístěných v USA a Evropě. V rámci našeho závazku k udržitelnosti používáme kuřecí vedlejší produkty z částí, které by jinak farmy po zpracování kuřat na maso vyřadily.

 Jak byl objeven Liquid BioCell®?

Produkty Liquid BioCell® byly vyvinuty expertkou na kolagen Asmou Ishaq. Asma je průkopníkem v odvětví kolagenu a nadále vede jako předsedkyně představenstva Collagen Stewardship Alliance, která se věnuje transparentnosti složek, globálně udržitelnému získávání kolagenu, kvalitě a integritě složek. Jako Modere CEO byla Asma v roce 2021 oceněna časopisem Forbes jako top CEO v oblasti elektronického obchodu pro zdraví a krásu. 

Liquid BioCell® je výsledkem výzkumu, který byl prováděn na složce zvané kyselina hyaluronová nebo HA, o níž se předpokládalo, že je spojena s delší životností. Lékařská komunita a výzkumníci se o vědu velmi zajímali, nicméně zjistili, že přirozený stav HA byl příliš velký na to, aby jej tělo absorbovalo. 

Zájem Asmy a jejího týmu o tuto vědu vedl k objevu unikátního přírodního zdroje HA, který také koexistoval s kolagenem a chondroitin sulfátem jako v lidském těle. Surovina byla testována a vyvinuta do mikromolekul, které jsou tělem skutečně absorbovány. Tato nutraceutická složka byla oceněna 7 americkými a mezinárodními patenty a nazývá se BioCell® Collagen.

Jak poznám, že Liquid BioCell® funguje?

Výsledky dokazují, že tělo snadno rozpoznává a přijímá Liquid BioCell® v kontrolovaném klinickém prostředí, kde vědci mohou porovnávat hladiny kolagenu a kyseliny hyaluronové v kůži a v krvi účastníků v týdenních intervalech.

Data ukazují zvýšení kolagenu a kyseliny hyaluronové mezi účastníky studie, což potvrzuje, že Liquid BioCell® je formulován s molekulovou hmotností, která se účinně vstřebává do krevního řečiště a nerozkládá se v trávicím systému, jako to dělají typické kolagenové proteiny.

Proč jsou patenty důležité?

Patenty pomáhají společnosti Modere chránit přísady, procesy a inovace. Všech 7 patentů Collagen/HA Matrix® bylo uděleno na základě unikátního složení technologie. Je to vůbec první receptura obsahující Bio-Optimized™ kolagen, kyselinu hyaluronovou a chondroitin sulfát v matrici, která napodobuje složení lidského těla. Použití receptury a výrobní proces jsou také patentovány.

Zpětné vazby na kolagen Liquid Biocell

Další a další zpětné vazby jsou ve FB skupině Kolagenovém Matrixu® 🙂

SHRNUTÍ

Inovace pionýrů LIQUID BIOCELL® vytvořily nové precedenty v tomto odvětví. Zatímco mnoho společností od té doby následovalo jejich příklad, žádná nedokáže vyvinout jedinečnou kombinaci tohoto kolagenu z jediného zdroje, složení Collagen/HA Matrix® a Bio-Optimized® mikromolekuly, díky níž je Liquid BioCell® tak účinný.

Pouze Liquid BioCell nabízí:

Několik mezinárodních ocenění

7 USA a Mezinárodních patentů

Klinicky prokázané přínosy placebem kontrolovanými klinickými studiemi na lidech

Matrice z přírodních zdrojů (ne směs), skládající se z hydrolyzovaného kolagenu typu II (60 %), kyseliny hyaluronové (10 %) a chondroitin sulfátu (20 %)

Patentovaný Collagen/HA Matrix®, který přirozeně zrcadlí kloubní chrupavku

Patentovaný Bio-Optimized™ proces, jehož výsledkem je ideální molekulová hmotnost pro lepší absorpci

Tekutá forma, která výborně chutná

Koncentrovaná receptura vyžadující pouze 2 polévkové lžíce 15 ml denně

Mnohostranné výhody a účinky na zdraví kůže, kloubů a pojivové tkáně

Technologie Collagen/HA Matrix®

Tento kolagen pocházející z jednoho zdroje kombinuje vysoce vstřebatelný kolagen s kyselinou hyaluronovou a chondroitin sulfátem, a to v koncentracích, které zrcadlí složení lidské kloubní chrupavky. Výhody, které přináší jeho užívání pro klouby, pleť atd. jsou klinicky prokázané.

 Liquid Biocell přirozeně odráží složení lidské chrupavky

Zlepšení kloubních potíží a fyzické aktivity po 8 týdnech užívání Biocellu

6000% nárůst hladiny kys.hyaluronové v ustáleném stavu po 28 dnech užívání Biocellu

Výsledky uživatelů na pleti po 12 týdnech užívání doporučené dávky

Objednáváš poprvé? Máš možnost ušetřit!

Na první objednávku automaticky získáváš extra slevu 10€ .

*Otevře se ti připravený košík, který obsahuje všechny dostupné druhy KOLAGENŮ. Dej si pryč, co nepotřebuješ a naopak, pokud chceš něco přidat, můžeš. Pokud zvolíš VIP (zaškrtnuté tlačítko subscription), tak se ti ukážou další slevy (v souhrnu na konci objednávky).

Potřebuješ pomoc s výběrem? Napiš mi, podíváme se na to a společně probereme možnosti. 

DEJ A BUDE TI DÁNO

Po nákupu získáš vlastní promo kód na slevu 10€, kterým můžeš odměnit někoho dlašího a i ty dostaneš odměnu ve stejné výši na další nákup 🙂

O DODAVATELI

Dodavatel e-shopu je vědecko-výzkumná společnost Modere, která je na trhu už více než 30 let a uvádí na trh certifikované čisté produkty

• Bez kontroverzních chemikálií

• NETESTUJÍ NA ZVÍŘATECH

• BPA free, GMO free, bez parabenů, PEGů atd.

• RECYKLOVATELNÉ OBALY

• CERTIFIKOVANÁ ČISTOTA A KVALITA - PROCES 10 KVALITY

• Preference obnovitelných zdrojů energie - výrobní závod ze 100% poháněný větrnou energií

SLOŽKY, KTERÉ SE V PRODUKTECH NEPOUŽÍVAJÍ

*Produkty v košíku si můžeš odebírat nebo přidávat podle sebe. Potřebuješ pomoc s výběrem? Napiš mi, podíváme se na to a společně probereme možnosti.